Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Obsługa stanowiska kasowego w Bydgoszczy ul. Skarżyńskiego

Ważne do:2021-12-24
Nr ref.:a/241121/8
Region:Kujawsko-Pomorskie
Miasto: Bytdgoszcz
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
- obsługa kasy ( płatności gotówkowe i bezgotówkowe)
- obsługa terminala płatniczego

Wymagania:
-ukończone 18 lat
- dyspozycyjność do pracy zmianowej
- dyspozycyjność do pracy w weekendy
-aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową 20zł/h brutto
- pracę w systemie zmianowym
- elastyczny grafik – możliwość dostosowania dni pracy do innych zajęć
- nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas szkolenia
-umowę cywilnoprawną
- wynagrodzenie w formie tygodniowej lub miesięcznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu lub zgłoszenia telefoniczne pod nr 790790544

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231

Kategorie:
  • Inne
  • Obsługa klienta; Call Center
  • Praca fizyczna
  • Sprzedaż
  • Zakupy
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy