Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

TYGODNIOWE WYPŁATY-dowolność grafiku

Ważne do:2021-12-31
Nr ref.:TYGODNIOWKA/DARIA/REGION
Region:Mazowieckie
Miasto: ŻYRARDÓW
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
a) Ekspedient/ka- praca przy obsłudze kasy po wcześniejszym szkoleniu wdrożeniowym, obsługa Klienta, terminala
b)Pracownik hali- wykładanie towaru na hali sprzedaży zgodnie ze specyfikacją
c)Pracownik działu produktów świeżych- praca na dziale z ladami , wędlinami, serami, a w tym krojenie, podawanie, ważenie (w grudniu praca przy obsłudze KARPIA stawka nawet 4-5 zł więcej na godzinę!)

Wymagania:
+16 LAT
-możliwość zawarcia umowy online

Oferujemy:
-umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
-praca w pełnym wymiarze godzin (godziny pracy zależne od godzin otwarcia marketu) - pracę w wybrane dni- za pomocą grafiku ogólnodostępnego decydujesz ile dni i godzin pracujesz (można pracować na pełen etat lub dorywczo)
-wynagrodzenie godzinowe + premia za obecność + DUŻO DODATKÓW W GRUDNIU-zarób na prezenty !!
-zatrudnienie online lub osobiście w siedzibie biura
-tygodniowy system wypłat , bądź miesięczny- do wyboru
-szkolenie stanowiskowe
-odzież roboczą -pracę w przyjaznej atmosferze

zadzwoń: 883 088 591

Kategorie:
  • Inne
Typ:
  • Pilnie poszukujemy